ASISTENT/-KA PERSONALISTY (Opava)

Protektia s.r.o. nabízí v Opavě volnou pracovní pozici "ASISTENT/-KA PERSONALISTY". Nástupní mzda je od 4 500 Kč.

Název pozice:
ASISTENT/-KA PERSONALISTY
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Opava
Mzda:
od 4 500 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Protektia s.r.o. - Opava
Husova 307/17

*KO: Černínová Ivana, tel.: 734 881 690, volejte Po - Pá 9:00 - 16:00 hod.
Životopisy zasílejte na email: nabor.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.
Nutný nejprve telefonický kontakt.

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP s možnosti prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu.

Náplň práce: Všeobecná administrativa, každodenní telefonní hovory se zájemci o práci, vyřizování e-mailové korespondence a komunikace s ÚP, spolupráce s oblastními managery.

Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Kontakt na zaměstnavatele

Ivana Černínová
telefon: 734 881 690
email: nabor.centrum@protektia.cz

Opava
74601

Poslední změna: před 1 týdnem