OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - VHODNÉ PRO OZP (Hrabyně)

Charita Hrabyně nabízí v obci Hrabyně volnou pracovní pozici "OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - VHODNÉ PRO OZP". Nástupní mzda je 10 675 – 16 820 Kč.

Název pozice:
OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - VHODNÉ PRO OZP
Obor(y):
Výroba a provoz, Služby
Obec:
Hrabyně
Mzda:
10 675 – 16 820 Kč
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Charita Hrabyně
74767

KO: Horsák František, tel.: 553 775 370, 731 625 640 (volejte v době od 8-12 hod.), e-mail: hrabyne@charita.cz, zašlete stručný životopis.

Požadujeme: flexibilního pracovníka s řidičským průkazem sk. B (C výhodou) a technickým zaměřením, samostatnost, zručnost, flexibilitu.

Místo je zřízeno pro OZP/ OZZ.
Pracovní úvazek 20 - 30 hodin/týden.

Náplň práce: Obsluha dálkově řízeného stroje (robogreen), zahradního traktoru, sekačky, křovinořezu, motorové pily.

Kontakt na zaměstnavatele

František Horsák
ředitel
telefon: 731 625 640
email: hrabyne@charita.cz

Hrabyně
74767

telefon: 553 775 370

Poslední změna: před 1 měsícem