PRACOVNÍK, PRACOVNICE OBCHODU/ ASISTENT-KA OBCHODU - EXPORT (Hlučín)

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. nabízí v obci Hlučín volnou pracovní pozici "PRACOVNÍK, PRACOVNICE OBCHODU/ ASISTENT-KA OBCHODU - EXPORT". Nástupní mzda je 23 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
PRACOVNÍK, PRACOVNICE OBCHODU/ ASISTENT-KA OBCHODU - EXPORT
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Hlučín
Mzda:
23 000 – 40 000 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. - pracoviště Hlučín
U Cihelny 2059/13
74801

KO: Slavík Oto, tel.: +420 602 756 800 - volejte od 7:00 do 16:00, e-mail: slavik@plasty-slavik.cz.

Požadujeme:
- AJ slovem a písmem
- komunikativnost, loajalita
- orientace ve výkresové dokumentaci,
- obchodní praxe v technickém oboru výhodou

Náplň práce:
Styk se zákazníky a péče o zákazníky, vedení evidence a obchodní dokumentace, komunikace se zákazníky, komunikace s výrobním oddělením, práce s informačním systémem, - podpora marketingu.

Kontakt na zaměstnavatele

Oto Slavík
email: slavik@plasty-slavik.cz

Hlučín
74801

Poslední změna: před 1 měsícem