ÚČETNÍ (Vítkov)

Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace nabízí v obci Vítkov volnou pracovní pozici "ÚČETNÍ". Nástupní mzda je 21 710 – 31 820 Kč.

Název pozice:
ÚČETNÍ
Administrativa, Doprava, Finance, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Vítkov
Mzda:
21 710 – 31 820 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Středisko volného času Vítkov, příspěvková organizace
Bezručova 585
74901

KO: Ing. Šárka Medunová, tel.: 605 551 136 - volejte Po-Pá v době 8:00 - 16:00 hod. nebo email: medunova@svc-vitkov.cz

Plat 21 710 - 31 820 Kč, po zaučení osobní ohodnocení, odměny.

Náplň práce:
- kontrola správnosti prováděných účetních operací v podvojném účetnictví
- znalost systému POHODA výhodou
- zpracování a kontrola správnosti účetních dokladů (přijatých a vydaných faktur, bankovních a pokladních dokladů)
- zpracování výkazů, účetní závěrka a uzávěrka ve spolupráci s auditorem organizace

Požadavky:
- pečlivost, důslednost, pozornost, diskrétnost
- srozumitelná a vstřícná komunikace

Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za dočasnou pracovní neschopnost) s možností prodloužení pracovního poměru.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Šárka Medunová
ředitelka
telefon: 605 551 136
email: medunova@svc-vitkov.cz

Vítkov
74901

Poslední změna: před 1 měsícem