VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA (Kyjovice)

Domov Na zámku, příspěvková organizace nabízí v obci Kyjovice volnou pracovní pozici "VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA". Nástupní mzda je 21 420 – 27 260 Kč.

Název pozice:
VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby
Obec:
Kyjovice
Mzda:
21 420 – 27 260 Kč
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Domov Na zámku, příspěvková organizace
74768

KO: Stillnerová Vladimíra, tel.: 553 778 026, 734 425 312, e-mail: stillnerova@domov-kyjovice.cz.

Požadujeme: ukončené ÚSO/SŠ a praxe min. 2 roky v oboru, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu, znalost hygienických předpisů provozu kuchyně, potravinářský průkaz, čistý RT.

Náplň práce: odpovědnost za chod přípravy a výroby tepelných i studených jídel, řízení týmu zaměstnanců kuchyně, plánování směn, organizování výrobních procesů, spolupráce s ostatními útvary, sestavování jídelních lístků, zodpovědnost za dodržování hygienických předpisů HACCP.
Plat dle započitatelné praxe, příplatek za vedení. Nástup možný dle domluvy. Pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: po 3 měsících osobní ohodnocení, čerpání z FKSP na penzijní připojištění, příspěvek na obědy

Kontakt na zaměstnavatele

Vladimíra Stillnerová
telefon: 553 778 026, 734 425 312
email: stillnerova@domov-kyjovice.cz

Kyjovice
74768

telefon: 553 778 026
email: nazamku@domov-kyjovice.cz

Poslední změna: před 3 týdny